O nas

Cześć, miło nam Was poznać!

Używane czyli odpowiedzialne – w czasach, gdy rynek fast fashion zalewa nas nowościami i nadprodukcją wszystkiego, my idziemy odpowiedzialną drogą slow fashion wybierając rzeczy z drugiego obiegu i tego samego chcemy uczyć naszych małych bubowych klientów. Wierzymy, że dobre nawyki zakupowe mogą pomóc w budowaniu lepszego jutra! Zapraszamy Was do świata Buba Kids!

Jesteśmy dziewczynami z Mokotowa, mamami (w sumie piątki dzieci), sąsiadkami z jednej kamienicy, wielkimi fankami second handów i od pond dwóch lat, wspólniczkami w projekcie less waste. Razem stworzyłyśmy Buba Kids, czyli autorski second hand oraz komis z ubraniami i dodatkami dla dzieci i rodziców. 

Less waste to dla nas styl życia! Odruch i nawyk, który sprawia, że najpierw poszukujemy rzeczy w drugim obiegu. Same od lat przekopujemy second handy, targi staroci, vintage shopy w poszukiwaniu perełek, dla siebie, rodziny i przyjaciół. A jest w czym przebierać. Wyprodukowanych ubrań i dodatków starczyłoby bowiem dla sześciu pokoleń wprzód! 

W Buba Kids oferujemy ciekawe projekty małych europejskich marek. Wyszukujemy modele polskich firm, których jakość idealnie wpisuje się w drugi obieg. Stawiamy też na basic, czyli podstawowe, proste produkty od dużych producentów. Propagujemy i kolekcjonujemy outdoor podążając za skandynawskimi brandami, by dzieci mogły w każdą pogodę być po prostu dziećmi – bez obawy, że się pobrudzą czy przemoczą. Kochamy dobre (i praktyczne!) projekty, ale na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim skład i kondycję ubrań. Wyławiamy rzeczy, które posłużą więcej niż jednemu dziecku. Bo to jest właśnie moda cyrkularna, jeden z realnych gestów, który możemy wykonać dla zdrowia naszego i planety.  

To co nas wyróżnia wśród second handów dla dzieci - to nie tylko dobra jakość i ciekawy design, ale i szeroka rozmiarówka. W Buba Kids skompletujesz wyprawkę na maluszka, ubierzesz dziarskiego przedszkolaka czy też mocno wymagającego nastolatka. Nasza rozmiarówka to rozpiętość od 44-170cm!

Wierzymy w siłę społeczności, w relacje, które nawiązują się w przestrzeni naszego mokotowskiego butiku. Nawet te krótkie spotkania mogą zagubionej mamie pomóc w dokonaniu wyboru dotyczącego wyprawki, pierwszego zimowego kombinezonu, dobrze dobranych butów czy kompromisu między modą, a wygodą. I to jest wspaniałe!

 

Zapraszamy Was serdecznie na Kwiatową 25 – poznajmy się bliżej!

Karolina&Klara

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl