Wełna merino – czyli o co tyle szumu? 0
Wełna merino – czyli o co tyle szumu?

Choć wełna merino znana jest od dawna, to jednak w ciągu kilku ostatnich lat da się zauważyć prawdziwy boom na odzież i akcesoria wykonane z wełny merynosów. Co sprawia, że wełna merino jest tak wyjątkowa i dlaczego ceny nowych produktów są tak wysokie? Sprawdźcie koniecznie!

czytaj całość »
GORDONKI – ZAJĘCIA MUZYCZNE DLA DZIECI. 0
GORDONKI – ZAJĘCIA MUZYCZNE DLA DZIECI.

Jest tyle złej jakości zajęć wokół dzieci niestety i tę jakość trzeba weryfikować. Dużo elementów, przebodźcowanie, hałas – a mamy czasy, gdzie i tak potwornie dużo jest rozpraszaczy, więc uważam, że lepiej pójść w spokojną klasyczną czy ludową muzykę niż dorzucać dzieciom do pieca niepotrzebnych wrażeń – podkreśla Marianna Janicka – prowadząca gordonki, kompozytorka i skrzypaczka, a prywatnie mama 8-letniego Ignasia i 7-letniej Matyldy.

czytaj całość »
PYTAMY MAMY - WYWIAD Z PAULINĄ GÓRSKĄ 0
PYTAMY MAMY - WYWIAD Z PAULINĄ GÓRSKĄ

Kolejną gościnią w serii "Pytamy Mamy" jest Paulina Górska, ekoedukatorka, blogerka i influencerka zajmująca się ekologią, mama dwóch dziewczynek, Apolonii i Gai. Co myśli o modzie – tej dorosłej i dziecięcej? Jak zaczęła się jej przygoda z ekologicznym trybem życia? Czy zawsze lubiła ubrania z drugiej ręki? Przeczytajcie!

czytaj całość »
PYTAMY MAMY - WYWIAD Z MARIANNĄ GRZYWACZEWSKĄ 1
PYTAMY MAMY - WYWIAD Z MARIANNĄ GRZYWACZEWSKĄ ZAŁOŻYCIELKĄ CLOUDMINE, MAMĄ DWÓCH DZIEWCZYNEK

Często powtarzamy: ile mam i dzieci, tyle historii. Czym się różnimy? Co nas łączy? BUBA Kids postanowiło porozmawiać z różnymi mamami o ich życiu, rodzicielstwie, spojrzeniu na modę i design – zwłaszcza tym z drugiej ręki.

Jako pierwsza na nasze pytania w cyklu "Pytamy mamy" odpowiedziała Marianna Grzywaczewska, założycielka multibrandu z polskimi markami Cloudmine i właścicielka studia Nous Nous, w ramach którego organizuje targ Bakalie w Gdańsku. Mama dwóch dziewczynek.

 

czytaj całość »
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl