DARMOWA DOSTAWA już od 250zł

filtrowanie mobile

Pokaż Filtry

Ukryj Filtry

Chcemy dla naszych dzieci wszystkiego, co najlepsze. Chcemy by miały ciepło, wygodnie, by czuły naszą bliskość i bezpieczeństwo. W pierwszych dniach życia nasz maluszek potrzebuje wyjątkowego otulenia - dlatego warto sięgnąć po nosidełka, chusty do noszenia, kołderki, kocyki czy otulacze sprawdzonych marek, z odpowiednich i certyfikowanych surowców - najlepszych dla jego delikatnego ciała i skóry.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kocyk, kołderka, a może śpiworek?

Wybór akcesoriów dla maluszków i starszych dzieci jest naprawdę duży. Nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Wszystko zależy od dziecka, ale i preferencji rodziców. W pierwszych dniach życia z pewnością warto postawić na kołderki i kocyki z naturalnych certyfikowanych i oddychających tkanin. Przy większym dzieciach, szczególnie ruchliwych, które lubią się rozkopywać podczas snu, bardzo dobrze sprawdzą się wkładane śpiworki na szelkach.

Co sprawdzi się lepiej chusta czy nosidło?

Tu także wszystko zależy od dziecka, ale i preferencji rodziców. Może nie będzie to pocieszające, ale są dzieci, które nie lubią być noszone ani w chuście ani w nosidle, a wyłącznie na rękach. Jeśli chodzi oo chusty do noszenia i nosidła, preferencje są podzielone. Noszenie w chuście zaspokaja u dziecka potrzebę bliskości, dotyku i bezpieczeństwa. Dzięki kontaktowi z naszym ciałem, maluchy uczą się regulować swoje emocje i reakcje swojego ciała poprzez kontakt z naszymi emocjami i reakcjami. To pomaga tworzyć tak ważną dla obu stron więź. Wybierając chustę warto skorzystać ze szkoleń, gdzie nauczymy się jaką chustę i wiązanie dla siebie wybrać. W kwestii nosidła temat jest nieco prostszy, bo sposób zakładania jest jeden w zależności od modelu. Na pewno warto przetestować różne, by wybrać sposób zapinania i wkładania dziecka, najwygodniejszy dla siebie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl